Fagnettstedet for SMB-sektoren

Våre folk

Her er en oversikt over våre folk som gjør en innsats og skaper verdi for deg som bedriftseier.

Administrasjonen

UfGH2xSk
Administrerende Direktør
909 33 499
Kristin Hofstad, Administrasjonssjef
Administrasjonssjef
991 59 160
Joachim Dagenborg
Kommunikasjonssjef
980 19 372
Kristian Eilertsen, leder for politikk og samfunnskontakt i SMB Norge
Leder for politikk og samfunnskontakt
902 14 524
Profilbilde Monica Gregory
Administrasjonskonsulent
23 35 70 10
Atle Thorstensen
Prosjektleder Nasjonalt SMB Nettverk
915 17 799
Profilbilde Hedvig Svardal
Konstituert Leder, juridisk avdeling
909 50 552
SMB Norge, ARE Jerstad
Salgs- og markedssjef
926 12 353
prashant2
Senior rådgiver salg og marked
942 97 252
Bilde Susanne (002)
Senior rådgiver salg og marked
908 80 991
Dag Abrahamsen
Senior Rådgiver Næringspolitikk
905 48 731
Åsmund Prytz
Rådgiver avd. politikk og samfunnskontakt
971 84 013
Torkel
Rådgiver avd. politikk og samfunnskontakt
415 67 612
Helle merete Andersen
Prosjektleder
995 14 591
Hannah Johansson
Rådgiver Bærekraft
902 02 419

Forsikring

Marius Thorsen
Forsikringskontoret
23 35 70 20
Frode Johansen
Forsikringskontoret
23 35 70 20
Henrik Kaspersen
Forsikringskontoret
23 35 70 20
Tiril Brandrud
Forsikringskontoret
23 35 70 20

Forbundsstyre

Karl-Anders Grønland
Leder
Advokatfirmaet SGB Storløkken AS
46443307
Rolf Olav Johannessen HS2
Nestleder
Din Anbudshjelp AS
90077580
Vegard HS1
Styremedlem
Abox AS
90776994
Ina Beate Giske HS2
Styremedlem
Happy Ocean Studios
41243338
Yousef Gilani HS2
Styremedlem
Chilli Foods AS
90683859
Monjia A. Mzali HS2
Styremedlem
Kraftdialog
40877853
Jørn Wad HS2
Styremedlem
Streit Sagt AS
91367667
Tor Jacob
Varamedlem
Naabel Consult AS
97691020
placeholder.png
Varamedlem
Arendal Bedriftsrenhold
46796088
Sunnøve Ask
Varamedlem
Sunnøve Ask Glad Helse
E-post:
92258567

Valgkomité Forbundsstyre

Håvard Tanstad
Valgkomité Leder
Møbeltre AS
92601636
Evy Ougendal
Valgkomité
Portuguese Norwegian Chamber of Commerce
90046994
Raza Anwar
Valgkomité
Drammen Bolig AS
90904120
Ann Merete Brevik
Valgkomité
Sentrum Næringshage AS
75065650
Helen Von Solli, generalsekretær for Gründerforeningen
Valgkomité
Vonn Solli Consult
92488403

Regionsstyrer

Region Nord

Kjell Sverre Jacobsen
Leder
Polarvakt AS
75646888
Sigfred
Nestleder
Klimaservice AS
48129770
Ulf Nilsen
Styremedlem
Bedriftservice Nord AS
99527199
Terje Hansen leder Scanvulk
Styremedlem
Scanvulk AS
91810596
Thaya Arumairasa1
Styremedlem
Truck Tek AS
90193135
Ann Merete Brevik
Styremedlem
Sentrum Næringshage
90717957
AnjaKristinepettersen (002)
Varamedlem
And-Hus AS
99100852

Valgkomité Region Nord

Sigfred
Valgkomité
Klimaservice AS
48129770
Ann Merete Brevik
Valgkomité
Sentrum Næringshage
90717957
placeholder.png
Valgkomité
Hermetikken Kulturnæringshage AS
41021591
Kjell Sverre Jacobsen
Valgkomité
Polarvakt AS
75646888

Region Midt

placeholder.png
Leder
Happy Ocean Studios
99359859
Mathilde Warvik3
Nestleder
Mathilde Warvik
93494894
Ina Beate Giske HS2
Styremedlem
Happy Ocean Studios
41243338
Laila12
Styremedlem
Hvitsten
99770526
placeholder.png
Styremedlem
Bergta! Randi Kristin Strand
92201616
Sunnøve Ask
Varamedlem
Sunnøve Ask Glad Helse
92258567
placeholder.png
Varamedlem
Hjertvik og Johnsen AS

Valgkomité Region Midt

Arman
Valgkomité
Arman v AS
45440875
Marianne Johsen Tusj AS2
Valgkomité
Tusj AS
97734711

Region Vest

Erling Birkeland, SMB Norge Region Vest
Leder
Birkeland Hagesenter
99250125
ovebjornolsen
Nestleder
Sandviken Center – Ventilasjonsservice AS
90561216
placeholder.png
Styremedlem
Vestbygg AS
57737263
Arne Falbach Astrea AS1
Styremedlem
Astrea AS
95808788
Eivind Legreid
Styremedlem
Impec AS
95248002
Tor Jacob
Styremedlem
Conos AS
97691020
Kathrine P. Iversen
Styremedlem
Cocreate Careers AS
99409325
placeholder.png
Varamedlem
Rådgivende Biologer AS
97105910
Asbjørn Pedersen Anlegg og Marineservice AS
Varamedlem
Anlegg og Marineservice AS
90172553

Valgkomité Region Vest

Åge Nordberg2
Valgkomité
West Teknikk AS
95784482

Region Sør

Svein Mork Dahl, Leder i Region Sør.
Leder
Agder Innovasjon
41410171
Helen Von Solli, generalsekretær for Gründerforeningen
Nestleder
Vonn Solli Consult
90688288
placeholder.png
Styremedlem
Arendal Bedriftsrenhold
46796088
Anders Folkman
Styremedlem
Advokatfirma Folkman AS
92425921
Nina Øen
Styremedlem
Lemon Design
95131766
Tom R Utsogn
Styremedlem
A-Trykk As
92839255
Stefan Kaarbø
Styremedlem
Inpax AS
47881300
Terje bredal
Varamedlem
Speed Motorcenter
99704500
Atle Thorstensen
Varamedlem
Athor Consulting
91517799
placeholder.png
Varamedlem
K&B Investment AS
940 09 006

Valgkomité Region Sør

Atle Thorstensen
Valgkomité
Athor Consulting
91517799
Helen Von Solli, generalsekretær for Gründerforeningen
Valgkomité
Vonn Solli Consult
90688288
Tom R Utsogn
Valgkomité
A-Trykk As
92839255

Region Øst

Jørn Wad HS2
Leder
Streit Sagt AS
91367667
placeholder.png
Nestleder
Cuboid AS
32833332
Yousef Gilani HS2
Styremedlem
Chilli Foods AS
90683859
placeholder.png
Styremedlem
Arkitekt Dorota Dawidowicz
31819639
Ulf Leirstein
Styremedlem
Rådgivningstjenester Ulf Leirstein
90641162
Morten (003)
Styremedlem
To-be-more AS
90836811
placeholder.png
Styremedlem
Eiker Holding AS
97728673
placeholder.png
Varamedlem
Mono Drammen AS
Bjrøn Gudmund Larsen
Varamedlem
Totak AS
93420679

Valgkomité Region Øst

placeholder.png
Valgkomité
Livsstilsservice AS
32211160
Lars Eivind Johansen
Valgkomité
Aclima AS
97161182
placeholder.png
Valgkomité
Investorservice AS

Region Oslo/Akershus

Vegard HS1
Leder
Abox AS
90776994
jørgen1
Nestleder
KR-IM AS
95817118
Henrik-Tore Dahl
Styremedlem
Nor Forvaltning AS
41626494
placeholder.png
Styremedlem
Follo Catering AS
94846455
Nick Sheibany2
Styremedlem
Orkas AS
95912424
placeholder.png
Styremedlem
Medborgerskolen
92055920
Liv Due-Andresen
Styremedlem
Akupunktør Liv Due-Andresen
93065972
Morten Ruruto Røsten2
Varamedlem
Mobilitypool AS
92299881
Tore Heitmann Hansen
Varamedlem
Hrm Solution AS
90096652
placeholder.png
Varamedlem
Den blinde Ku
90067505

Valgkomité Region Oslo/Akershus

placeholder.png
Valgkomité
Eptec-Energy & Prosess Technic AS
90770058
Bilde Line Solberg (002)
Valgkomité
Solco Bygg AS
95938228
Micke Bernakiewicz 1
Valgkomité
Connecto Bedriftsmegling AS
91347101